Домашня сторінка » Новини » 150 років з дня народження Лесі Українки

150 років з дня народження Лесі Українки

Чи не найважливішим пам’ятним днем лютого стала 150- річниця з дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

Учні відокремленого відділення долучилися до челенджу, що започаткував ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Метою челенджу є популяризація творчості Лесі Українки з нагоди ювілею її народження. У соцмережі Фейсбук було розповсюджено відео з переможицями поетичного конкурсу на краще виконання поезій відомої поетеси, який підготувала і провела викладач української мови і літератури Козир Валентина Олександрівна. У челенжі взяли участь учениці 12 навчальної групи: Іванова Катерина, Коротун Анастасія і Прокопчук Анастасія.

Також на честь видатної поетеси за участю учнів 22 та 11 навчальних груп відбувся круглий стіл «Леся Українка – дочка Прометея». Бібліотекою оформлено книжкову виставку «Ні, я жива, я буду вічно жити…». У навчальних групах учні переглянули документальні фільми про життя і творчість Лесі Українки.