Домашня сторінка » Новини » Системі професійно-технічної освіти України – 80!

Системі професійно-технічної освіти України – 80!

2 жовтня в Україні відзначається ювілейна дата – 80-річчя створення системи профтехосвіти. В цей день у закладі було святково та урочисто. Зала ДНЗ «Куп’янський РЦПО» була сповнена атмосферою свята, щирих посмішок та привітань, адже викладачі та майстри відзначали професійне свято.

Зі словами вдячності до працівників закладу звернувся директор Валерій Анатолійович Кравцов. Надзвичайно тепло привітав представників освітянської ниви ветеран професійно-технічної освіти Віктор Вікторович Ткаченко. Він поділився спогадами про довгі, нелегкі але цікаві роки праці в закладі та вручив Почесну грамоту старшому майстру Лежнюку Юрію Антоновичу від Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти за багаторічну сумлінну працю в системі професійно-технічної освіти України, досягнення вагомих результатів у справі підготовки кваліфікованих кадрів та виховання молодого покоління.

Учасників свята щиро вітали виступи гуртківців та майбутніх випускників. Семерак Анастасія, Єрьоменко Тарас, Концевич Ольга, Акентьєв Олександр, Донецька Аліна, Калініна Катерина, Євдошенко Катерина, Коротка Вікторія, Денисюк Віолета, Кіченко Катерина, Дзюбанова Анастасія, Клейн Олексій, Кришталь Олексій, Ткаченко Вікторія у піснях та віршах подякували за щиру турботу своїм наставникам, побажали здоров’я та наснаги, довгих років життя, порадували своїми музичними здібностями.

Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від виступу, який подарували майстер виробничого навчання Воронченко О. В., викладачі Двурічанська В. Ю. та Писарєв В. В., бібліотекар Вітченко Л. М.