Домашня сторінка » Новини » “1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!”

“1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!”

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас –

Величне свято Перемоги.

День Перемоги… Це свято найдорожче і найцінніше кожному з нас – свято з сивиною на скронях, свято зі сльозами і безмежною радістю в очах.

Восьмого травня 2019 року о 08.30 годині в актовій залі та на подвір’і закладу в урочистій обстановці пройшли масштабні святкові заходи.

Розпочався цей день проведенням лінійки-пам’яті. Ведучі Удовик Владислава, Шайдурова Алина, Потапов Максим та Єфимов Андрій розповіли про подвиги наших воїнів-захисників у роки Другої світової війни, провели паралелі з сьогоденням, підкреслили, як важливо уміти прощати і жити в мирі та злагоді.

Фото та відеохроніка героїчних подій повернули нас в ті страшні часи. Учасники святкового заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій  війні хвилиною мовчання. Пісні Перемоги прозвучали у виконанні Клейна Олексія, Кришталя Олексія, Філонової Єлизавети, Ляшенко Тетяни, Бурцевої Олени, Орос Карини, Ляшенко Ірини, Короткевич Марини, Зігулі Вікторії, Лифар Юлії, Друшляка Івана, Ряснянського Олександра.

Колектив нашого освітнього закладу приєднався до флешмобу «Квітка пам’яті», який відбувається сьогодні у різних куточках нашої країни. Майстер виробничого навчання Кошелєва Гелена Геннадіївна разом з учнями групи Пм-11 виготовили червоні маки – символічні квітки у пам’ять про тих, хто загинув під час Другої світової війни. Учні вишикувались зі святковими жовто-блакитними кульками, в руках артистів зацвіли червоні маки.

В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення кращі учні нашого закладу поклали квіти до Стели Слави, ушанувавши пам’ять полеглих у боях односельців.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…