Домашня сторінка » Новини » “Людської пам’яті мости”

“Людської пам’яті мости”

У читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій «Людської пам’яті мости». Учасники заходу – учні та керівники групи Пм-11 дізналися про голодомор 1932-1933 років в Україні, його причини та наслідки.
Учні: Лифар Юлія, Шаповалова Євгенія та Чернікова Влада підготували інформацію та розповіли про те, як виживали українці у той страшний час, про велику кількість жертв комуністичного режиму, «Закон про п’ять колосків», а також про міжнародне визнання голодомору актом геноциду, що був свідомо організований проти українського народу.
Про трагедію українського села учасники заходу дізналися також із автобіографічної повісті Івана Кирого «Голодна весна», уривки з якої прочитала Хаустова Л. Ю. Вона також познайомила присутніх з матеріалами однойменної виставки.

Класний керівник Шариш Н. В.