Домашня сторінка » Новини » Що сприяє успіху японських підприємств?

Що сприяє успіху японських підприємств?

29 листопада на уроці економіки у межах проведення року Японії в Україні у групі Пм-12 відбувся обмін знаннями між учнями на тему: «Особливості устрою японських підприємств». До цього заходу учениці групи Пм-12 Грач Єлизавета та Зінченко Євгенія, які є членами гуртка «Ринкової економіки», підготували цікаві факти щодо особливостей устрою та діяльності японських підприємств та поділилися своїми знаннями з групою. Учениці з зацікавленістю слухали доповідачів, ставили питання.
Проведений захід сприяв розвитку кругозору учнів, спонукав до самостійного пошуку інформації при підготовці до заходу та самостійного ознайомлення з особливостями культури, соціально-економічного устрою та життя у інших країнах світу.

Викладач Двурічанська В. Ю.