Домашня сторінка » Новини » 5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

5 кваліфікаційний розряд майбутніми верстатниками підтверджено!

1 грудня 2017 року, згідно навчального плану, відбулася поетапна атестація з виробничої практики учнів ІV курсу групи Тс-24. Завдання до атестації містили у собі чотири рівня різної складності, оскільки вони мали підтвердити найвищий 5 кваліфікаційний розряд з професії «Верстатник широкого профілю». Всі 13 учнів успішно виконали роботу, найменший бал складав 9, чотири роботи досягли найвищих 12.
У склад комісії входили заступник директора з навчально-виробничої роботи Ткаченко В. В., викладач спеціальних дисциплін Зіньковський В. В. та майстри виробничого навчання             Бойко М. А. та Коваленко В. М.