Домашня сторінка » Новини » 76-й річниці з дня визволення Куп’янська від фашистських загарбників присвячено

76-й річниці з дня визволення Куп’янська від фашистських загарбників присвячено

Давно відомо, що корисно для кожного згадувати історію рідної землі. Щоправда доводиться давати нову оцінку тим чи іншим подіям. Та найкращим є детальне вивчення подій, в яких вирішувалась доля поколінь, всього людства. Наш Куп’янськ не обминула крута історична доля. Під час Другої світової війни місто опинилося на рубежі кровопролитних битв.

Відстань понад 76 років відділяє Куп’янськ від одного з найтрагічніших у його історії часів. Ніколи наше місто не піддавалося такому спустошенню і не втрачало стільки своїх жителів, як у воєнні 1941-1943 роки.

Саме цим подіям і був присвячений усний журнал, який підготували і провели бібліотекарі. На цьому заході були присутні учні групи Тр-60с. Мовчан Максим, Медяник Максим, Пізов Михайло, Хіленко Павло, Брагін Богдан і Наконечний Володимир розповідали своїм одногрупникам про окупацію міста і переможне визволення від фашистської навали.

На виставці літератури «В боях за Куп’янщину» був представлений документальний матеріал, який висвітлював події тих часів.