Домашня сторінка » Новини » Тиждень професій “Кухар. Кондитер”

Тиждень професій “Кухар. Кондитер”

Колективна робота є найбільш ефективною. Доказом цього є Тиждень професій «Кухар. Кондитер», який проходив в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» з 25 по 29 листопада.

Відкриття тижня розпочалося з конкурсу-презентації стіннівок.

Продовжився тиждень інтелектуальною грою «Брейн-ринг» між групами Пк-23 та Пк-24, яку провела викладач Полякова Я. В.

Відкрита виховна година майстра виробничого навчання Цицюрської Л. В. «МайстерШеф» в групі Пк-25 була цікавою та пізнавальною, як для учнів, так і для дорослих.

Року Китаю в Україні було присвячено інформаційну лінійку «Китайська кухня». Жирко Яна та Трегуб Анна продемонстрували презентацію, в якій розкрили особливості обробки сировини, приготування і споживання китайських страв. Лінійка пройшла в теплій, невимушеній обстановці, яку створили вихователі і мешканці гуртожитку.

З метою виявлення кращих учнів за професією «Кухар» було проведено конкурс професійної майстерності, за підсумками якого переможцями стали:

І місце – Щербак Дмитро (Пк-22), Косар Єлизавета (Пк-23);

ІІ місце – Пелих Єлизавета (Пк-23), Єфімов Андрій (Пк-24);

ІІІ місце – Шевцов Степан (Пк-22), Акентьєв Олександр (Пк-24).

В рамках Тижня професій також відбувся цикл екскурсій до ТОВ «Куп’янський хлібокомбінат «Кулиничі» для учнів груп Пк -22, Пк -23, Пк-24.

Завершальним етапом Тижня професій «Кухар. Кондитер» стала тематична лінійка «З ранковою кавою».