Домашня сторінка » Новини » Акція милосердя

Акція милосердя

«Добро творити на землі людині лише дано», саме під таким гаслом у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» напередодні свята Нового року було проведено акцію за підтримки громадської організації інвалідів-волонтерів локальних війн «Вікторія».

Майже десять років ми співпрацюємо із організацією, наші учні є активними волонтерами та учасниками багатьох заходів, які проводить «Вікторія».

Акція милосердя проводилася для дітей з інвалідністю, котрі навчаються у закладі освіти – це вісімнадцять учнів. Голова Правління Писаренко Тетяна Григорівна особисто привітала дітей з наступаючим святом Нового року та Різдвом Христовим, бажаючи їм здоров’я, успіхів у навчанні, гарного настрою і добра.

Учні отримали пакети із продуктовими наборами. Усі учасники акції висловили подяку громадській організації «Вікторія», сподіваючись на подальшу співпрацю.