Домашня сторінка » Новини » Акція “Оберіг для захисника України”

Акція “Оберіг для захисника України”

Напередодні Дня Збройних Сил України (06 грудня) та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) відділ молодіжної політики Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради в рамках обласного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді звернувся до учнів ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” з пропозицією взяти участь в обласній акції “Оберіг для захисника України”.
Мета заходу – підтримка бойового духу українського воїна, вшанування патріотизму й мужності захисників України, привітання оберегами, зробленими власноруч.
Учні нашого навчального закладу взяли участь у даній акції. Особливо активними були учні груп: Ст-33, Тс-24, Ас-16, Ес-25, Ес-26, Пмт-10, Пм-12, Тр-57с, Ст-34, Тс-23, Ас-18, Пм-10, Ст-35, Пкт-5, Пм-11, Пк-22, Шлм-11, Пк-20, Тр-60с, Пк-21, Шлм-21.
Найяскравішими були обереги, зроблені власноруч ученицею групи Пкт-5 Снісар Наталією та учнем групи Пк-21 Ткаченком Георгієм, – це ляльки-мотанки, які стануть справжніми сакральними оберегами для наших захисників.