Домашня сторінка » Новини » Благодійність – один з найважливіших елементів виховної роботи

Благодійність – один з найважливіших елементів виховної роботи

Наш навчальний заклад – це не тільки школа професій, школа  становлення, особистісного зростання молоді, але ще і місце, де навчають благодійності.

В ДНЗ «КРЦПО» волонтерський рух працює вже багато років і ми сьогодні намагаємося продовжувати закладені традиції та сміливо пропонуємо свої ідеї, ініціюємо нові цікаві заходи. Протягом осінніх місяців оголосили збір одягу та інших речей для вихованців Куп’янського спеціалізованого НВК.

26 вересня та 09 листопада 2018 року учні груп Пм-11 та Пм-12 разом з майстрами виробничого навчання Кошелевою Г. Г. та Удовік І. В. відвідали комунальну установу «Куп’янський психоневрологічний інтернат». Учні-перукарі надавали перукарські послуги мешканцям цього закладу, чим підвищили свій професійний рівень.

27 листопада напередодні Всесвітнього Дня людей з інвалідністю в такому ж складі відвідали комунальний заклад «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс», де надали перукарські послуги вихованцям, а також привезли їм одяг та інші речі.

Доброта та милосердя стають частиною особистості, якщо виховувати ці якості з дитинства. Закладена в юнацькому віці потреба добротворення залишається з людиною на все її життя.

Майстер виробничого навчання Кошелева Г. Г.