Домашня сторінка » Новини » “Чорнобильська катастрофа – трагедія всього світу”

“Чорнобильська катастрофа – трагедія всього світу”

До Всесвітнього Дня Землі та з нагоди 32-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній станції в групі Пм-11 було проведено виховний захід “Чорнобильська катастрофа – трагедія всього світу”.

Учні ознайомились з подіями, що відбувалися у квітні 1986 року, підготували інформацію про найбільшу техногенну аварію ХХ століття, поезії про Чорнобиль, краєзнавчий матеріал, а також подивились відеофільм “Чорнобиль – загублений світ”.

Організували захід керівники групи Шариш Н. В. та Кошелєва Г. Г. Вони підсумували  виступи учнів, звернувши увагу на наслідки вибуху 4-го реактора Чорнобильській станції, його вплив на здоров’я людини та навколишнє середовище і зазначили необхідність відповідальності за свої вчинки.

Завідувач бібліотеки Л. Ю. Хаустова