Домашня сторінка » Новини » Cпівпраця з Товариством Червоного Хреста

Cпівпраця з Товариством Червоного Хреста

У ДНЗ «Куп’янський РЦПО» продовжується співпраця з Товариством Червоного Хреста у рамках Програми «Молодь як агенти поведінкових змін». Дана програма реалізується у більш ніж 140 країнах світу і вважається одним з найефективніших інструментів Міжнародної Федерації Червоного Хреста у сфері гуманітарної освіти.

У малій актовій залі гуртожитку із учнями нашого освітнього закладу тренером Авдієнком Віталієм було проведено тренінг за тематичними блоками програми – «Емпатія».

У невимушеній, дружній обстановці учні спілкувалися один з одним, працювали в групах, програвали ситуації, виконували вправи. Діти вчилися контролювати свої емоції, знаходити вихід із різних ситуацій, співпереживати.

Насамкінець заходу учасники зробили загальні висновки. Закінчився тренінг традиційною брейк-кавою.