Домашня сторінка » Новини » День благодійництва

День благодійництва

Щорічно у другу неділю грудня в Україні відзначається День благодійництва. Безкорислива практична допомога своєму ближньому, або кому б то не було, в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі.

Комунальний заклад «Куп’янська спеціальна школа» Харківської обласної ради та Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пов’язують давні зв’язки. Здобувачі освіти нашого закладу освіти разом з майстрами виробничого навчання регулярно відвідують вихованців Куп’янської спеціальної школи з метою надання благодійної допомоги.

Так, 10 грудня 2021 року, нарешті після перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, учні групи Пм-14, які навчаються за професіями «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», й майстри виробничого навчання Гелена Кошелева та Ліна Дьоміна надали послуги з перукарської справи та подарували теплі речі, іграшки та смаколики дітям-вихованцям цього закладу освіти.

Якщо кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас!