Домашня сторінка » Новини » День гостинності у НТУ “Харківський політехнічний інститут”

День гостинності у НТУ “Харківський політехнічний інститут”

Напередодні Міжнародного дня студента учнів випускної групи Тс-24, які навчаються за спеціальністю “Галузеве машинобудування” для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня  “молодший спеціаліст”, разом з майстром виробничого навчання Коваленком В. М. було запрошено на День відкритих дверей до Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Учні відвідали кафедру “Обробка металів тиском”, де ознайомилися із новітніми технологіями конструювання та виготовлення різноманітних деталей. Їхній увазі було представлено змістовну презентацію про історію виникнення кафедри, її досягнення та успіхи. Також наші учні дізналися, як самотужки за допомогою кування та обробки металу тиском можна виготовити і красиві, і корисні, і потрібні в побуті речі. Учні нашого навчального закладу проявили стійкий інтерес і зацікавленість до даної спеціальності.

НТУ “Харківський політехнічний інститут” висловлює щиру подяку директору ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” Кравцову В. А. за студентів, які приходять на навчання до вузу з ДНЗ “Куп’янський РЦПО” та мають якісну професійну підготовку, яку вони отримують в центрі.

Зустріч пройшла в цікавій, дружній атмосфері та закінчилася гостинним пригощанням смаколиками та запашною кавою.

Майстер виробничого навчання Коваленко В. М.