Домашня сторінка » Новини » День гостинності у ХТЕК КНТЕУ

День гостинності у ХТЕК КНТЕУ

09 листопада 2018 року учні випускних груп Пк-21, Пкт-5, Ас-17 ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» були запрошені на День гостинності у Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету.

Учні залюбки відвідали коледж. Екскурсійний блок для наших випускників проводила заслужений працівник народної освіти України, кандидат філософських наук, викладач ХТЕК КНТЕУ Руденко Світлана Олександрівна, яка запропонувала дітям подорож кабінетами, навчальними майстернями, навчальними ресторанами коледжу. Учні отримували живе спілкування із студентами коледжу, колишніми випускниками ДНЗ «Куп’янський РЦПО»: Ковалевською Софією, Лозовою Анною, Мірошніченко Юлією. Також увазі випускників центру було представлено майстер-клас з карвінгу та декоративного складання серветок на святковий стіл.

Завершився День гостинності у коледжі пригощанням. Наших учнів частували польовим кулішем, смаколиками та запашним чаєм.

Дякуємо ХТЕК КНТЕУ за багаторічну співпрацю та щиру гостинність!