Домашня сторінка » Новини » День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

15 травня 2019 року відбулося покладання квітів біля пам’ятника воїнам, що загинули в Афганістані. У ньому взяли участь учні груп Ст-35 і Зв-1 та їхні майстри: Коваленко Володимир Миколайович, Цюцюрська Світлана Анатоліївна, Воронченко Олег Валерійович та Дідур Сергій Анатолійович.

На цьому заході були присутні почесні гості: депутат Харківської обласної ради Чигрінов В’ячеслав Васильович, виконуючий обов’язки міського голови Говоров Валерій Станіславович, заступник мера Овсяніков Сергій Вікторович та настоятель храму Петра і Февронії отець Миколай.

Перед присутніми виступив В’ячеслав Васильович Чигрінов, який побажав воїнам-інтернаціоналістам здоров’я та наснаги. Випускник нашого закладу 2018 року Логачов Антон привітав присутніх піснею, присвяченою загиблим воїнам. А отець Миколай помолився за загиблих у бойових діях в Афганістані.

Наприкінці заходу учні нашого закладу та почесні гості поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.