Домашня сторінка » Новини » День святого Миколая в Куп’янському СНВК

День святого Миколая в Куп’янському СНВК

Багато років учні ДНЗ «Куп’янський РЦПО» співпрацюють з Комунальним закладом «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. У вересні заступник директора з виховної роботи Погребняк Т. Ю. провела екскурсію по СНВК для наших першокурсниць та познайомила їх з вихованцями закладу. Дівчата дуже перейнялися доброзичливою атмосферою, що там панує, щирістю дітей, які там навчаються, особливо маленьких вихованців. Їхні оченята переповнені одночасно любов’ю та болем від того, що бракує радісних емоцій, простих обіймів. Хоча вихователі закладу прикладають неймовірно багато зусиль, щоб діти не відчували нестачі батьківського тепла. Емоції переповнювали учениць групи Пм-13. Кожній хотілося хоча б трошки внести в маленькі дитячі душі тепла, любові і віри в щиру дружбу. Тож було прийнято рішення зробити вихованцям Куп’янського СНВК подарунок на День святого Миколая.

Дівчата з теплом і радістю готували програму для проведення свята дітям – конкурси, загадки, рухливі ігри, – яку провели 18 грудня 2018 року, напередодні свята. Усі маленькі вихованці (учні 1-4 класів) отримали від нас подарунки – солодощі та одежу. Діти раділи зустрічі. Всім так сподобалося, що не хотіли відпускати дівчат. Наприкінці нашої зустрічі були теплі обійми і фотосесія. Запрошували ще!!!

Я вважаю, що доброту в серцях та душах сучасної молоді треба виховувати з дитинства. І нехай це буде нашою славною традицією – нести добро, тепло, любов в День святого Миколая і просто повсякчас.

Майстер виробничого навчання Л. С. Артеменко