Домашня сторінка » Новини » День української писемності та мови

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни –

Мову, як матір, любіть!

Мова – це одне з багатьох чудес світу. 9 листопада Україна святкує День української писемності та мови, а церква вшановує пам’ять святого преподобного Нестора–літописця.

У територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшли заходи, присвячені цій видатній даті.

На тематичній лінійці «Рідна мова – життя духовного основа» учні розповіли про роль мови у житті кожної людини.

В усіх учнівських групах пройшли виховні години та години спілкування на тему: «Лунай, величне наше слово».

Козир Валентина Олександрівна, викладач української мови та літератури, разом з учнями групи ВКК-1 організувала і провела круглий стіл «Бринить–співає наша мова, чарує. тішить і п’янить». Під час заходу учні перегорнули сторінки поезій відомих українських митців слова.

Здобувачі освіти 13 навчальної групи переглянули відеофільм «День української писемності та мови».

Бібліотекар Коваль Вікторія Вікторівна оформила книжкову виставку «Солов’їна, калинова, хай усіх єднає мова!» Під час перегляду усі бажаючі мали змогу ознайомитись із літературою з мовознавства, довідковою літературою та перлинами українського народного слова.