Домашня сторінка » Новини » День відкритих дверей-2019

День відкритих дверей-2019

19 квітня 2019 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведений профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Наш заклад освіти відвідали майбутні випускники шкіл м. Куп’янська, Борівського, Куп’янського, Великобурлуцького районів. Господарі, учні груп, які здобувають професію «кухаря, кондитера», радо вітали гостей, частували їх ласощами та смаколиками: млинцями, кексами, запашними булочками з варенням, фруктовими напоями, демонстрували процеси виготовлення шоколадного фондю з фруктами та фігурного нарізання фруктів та овочів.

Майстри виробничого навчання провели екскурсії по навчальним майстерням, де проходять виробничу практику учні, що навчаються за професіями: “перукар (перукар-модельєр), манікюрник”, “зварник”, “верстатник широкого профілю”, “електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання”, “слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів”, “кухар, кондитер”.

Школярі були запрошені до музею Центру, де змогли побачити експонати – експозиції робіт учнів, відзнаки за досягнення, фото- та відеоматеріали, що знайомлять відвідувачів з яскравими сторінками життя освітнього закладу. Відвідали навчальні кабінети, де були присутніми на  бліц-уроках з предметів: українська мова, українська література, англійська мова, інформатика та фізика. Особливого враження справила виставка технічної та декоративно-прикладної творчості, на якій були представлені дійсно високохудожні речі, створені нашими учнями під керівництвом досвідчених педагогів.

Учні, що прибули з віддалених населених пунктів, відвідали гуртожиток, розташований поряд з навчальним корпусом Центру, де до послуг мешканців – комфортні кімнати для проживання, мала актова зала з плазмовим екраном, супутникове телебачення, кімнати самопідготовки із комп’ютерами, підключеними до мережі Іnternet, кімнати для приготування їжі, душові кімнати, кімнати гігієни, пральня.

На завершення заходу в актовій залі відбулися концерт та виступ агітбригади «Професіонал», де свої таланти продемонстрували учні: Бовдун Віолета (Пм-13), Боров Ярослав (Зв-1), Буслова Вікторія (Пм-12), Буслова Карина (Пм-12), Василевський Олександр (гр. Зв-1), Васильєв Владислав (Ас-18), Волкова Анастасія (Пм-12), В’язовська Марія  (Пм-12), Грач Єлизавета (Пм-12), Григорова Марина (гр. Пк-21), Даниленко Сергій (Пк-24), Єрохіна Валерія (Пм-12), Єфімов Андрій (Пк-24), Закопайло Олексій (Пк-21), Замерчук Ілля (Ас-18), Заступенко Сніжана (Пк-22), Івашура Максим (Тр-60С), Клейн Олексій (Ст-36), Клещева Аліна (Пм-12), Колесніков Денис (Ас-18), Кришталь Олексій (Ст-36), Кудрявець Вікторія (Пм-11), Кузніченко Максим (Ас-18), Лаврут Анастасія (Пм-12), Лось Андрій (Ес-27), Макаренко Анастасія (Пм-12), Міщенко Дмитро (Пр-22), Мозговий Богдан (Ст-35), Москаленко Анастасія (Пм-12), Панченко Валерія (Пм-12), Пелюстка Вікторія (Пм-11), Пушкін Максим (Зв-1), Ряснянський Олександр (Ст-34), Сиромятников Богдан (Шлм-11), Стороженко Олег (Зв-1), Трущ Ангеліна (Пм-13), Удовік Владислава (Пм-11), Федоров Владислав (Пк-21), Філонова Єлизавета (Пм-13), Холод Ігор (Ст-35), Шайдурова Аліна (Пк-22), Шепетко Микита (Пк-21), Шикунов Олександр (Тс-25).