Домашня сторінка » Новини » День визволення України від німецько-фашистських загарбників

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Гула, стогнала і ревла земля,

Сивіли в горі мати і кохана.

В огні була Вкраїнонька моя —

Була війна жорстока. Друга Світова.

Живі і мертві, мертві і живі

Герої наші — воїни-солдати.

Ми знаємо: у тій страшній війні

Змогли либонь ви ворога здолати.

Друга cвітова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломств і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з рідної землі.

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від німецько-фашистських загарбників. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

З метою закріплення знань учнів про події Другої світової війни під час визволення України від німецько-фашистських загарбників, вшанування пам’яті загиблих визволителів, сприяння усвідомленню учнями значущості перемоги для українського народу, виховування поваги, шанобливого ставлення до учасників Другої світової війни,  любові до рідного краю, прагнення бути патріотами своєї держави та на честь Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшли виховні заходи.

Деркач Юрій Вікторович, викладач історії, за участю учнів І курсу підготував і провів тематичну лінійку «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе!». Усі присутні ознайомились із подіями Другої світової війни та згадали про наших земляків, учасників визволення України від німецьких окупантів.

Бібліотекар Коваль Вікторія Вікторівна оформила ілюстративно-книжкову виставку «Навіки в пам’яті народній».

Учні І-ІІІ курсів переглянули документальний відеофільм «Визволення».

Скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатись до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством та нацизмом.