Домашня сторінка » Новини » День закоханих

День закоханих

Напередодні Дня святого Валентина у Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» традиційно пройшло свято, присвячене Дню закоханих. Ініціаторами свята виступили учні-третьокурсники, котрі організували та провели даний захід. Працювала поштова скринька, куди молодь складала валентинки-листівки з побажаннями любові та щастя. Листоноші розносили валентинки адресатам. На перервах лунали ліричні пісні про кохання, уся атмосфера свята була пронизана веселим піднесеним настроєм учнівської молоді.
До Дня закоханих учні навчальних груп підготували стіннівки із побажаннями, яскравими малюнками, листівками. Кращими визнано стіннівки наступних груп: Пк-23, Пк-24, Пк-25, Пк-26, Зв-1, Зв-2, Тз-1, ТР-61С, ТР-62С, Пм-15.