Домашня сторінка » Новини » День знань – 2019

День знань – 2019

2 вересня 2019 року в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулося свято – День знань. На подвір’ї Центру, оновленому і святково прикрашеному, зібралися майже 500 учнів зі своїми наставниками, батьками. В урочистій обстановці найкращі учні (Бабич Дмитро (Ст-35), Клещева Аліна (Пм-12) та Мозговий Богдан (Ст-35)) підняли Державний Прапор, пролунав Державний Гімн України. Директор Центру Кравцов В. А. привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав великій учнівській родині творчої, наполегливої праці в оволодінні новими знаннями.

На свято завітав священник Православної церкви України отець Леонід, який провів обряд благословення на навчальний рік.

Свято вели: Бовдун Віолета (Пм-13), Тютіна Інна (Пм-13), Потапов Максим (Тр-61С), Єфімов Андрій (Пк-24).

Гурт «Українці» у складі Філонової Єлизавети (Пм-13), Ляшенко Тетяни (Пк-22), Бурцевої Олени (Пк-22), Орос Карини (Пк-22), Заступенко Сніжани (Пк-22), Кришталя Олексія (Ст-36), Клейна Олексія (Ст-36), Друшляка Івана (Тр-61С) виконав пісню «Україна – це ти!».

Першокурсниця Стребкова Наталія (Пм-14) запросила однокурсників дати урочисту обіцянку Країні професійних наук.

Пролунав перший дзвоник у новому навчальному році. Дали його майбутній випускник Бабич Руслан (Тс-25) та першокурсниця Левченко Кристина (Пм-14).

В актовій залі Центру для всіх першокурсників пройшов перший урок на тему «Україна – наш рідний дім!», який підготували і провели викладачі Нечволод Н. А. та Ківшар Ю. О.

В добру путь, педагоги та учні! Успіхів та наснаги в новому навчальному році!