Домашня сторінка » Новини » Доторкнутися до історії

Доторкнутися до історії

26.12.2019 року учениці групи Пм-13 відвідали «Куп’янський краєзнавчий музей», щоб більше дізнатися про історію рідного краю. У музеї ми переглянули експозиції з історії заснування міста Купֹ’янська, часів козацтва, розвитку сільського господарства, промисловості та торгівлі на території сучасного Куп’янська. Жвавий інтерес викликав перегляд знахідок часів трипільської культури і навіть часів існування мамонтів.

Також у музеї є зал, присвячений Другій світовій війні. Там нас вразили експонати тих часів: вирізки з газет того часу, фотокартки, де відображені моменти звільнення Куп’янська від окупації. Ми змогли побачити не тільки різноманітну зброю, яку використовували радянські воїни, а й воєнні трофеї ворога.

Більш за все нас вразив новорічний зал. Коли ми туди зайшли – немов у казку потрапили. Емоції просто переповнювали. Напередодні нового року всі мріють про чарівництво, а до наших душ добавив чар цей зал.

Учениця групи Пм-13 Журавська Єлизавета