Домашня сторінка » Новини » Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

18 березня 2019 року група Пм-12 була запрошена на пізнавальну екскурсію до Комунального закладу охорони здоров’я «Куп’янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової».

Дівчата відвідали музеї: анатомії, «Народознавча світлиця», історії коледжу і кабінети доклінічної підготовки. Також учениці групи заслухали лекцію від кандидата медичних наук, викладача акушерства і гінекології Луценко Наталії Миколаївни на тематику репродуктивного здоров’я і доповідь про методи контрацепції від студентки групи М-31 Баштан Анни. Вся отримана інформація була дуже корисна та актуальна.

Керівники та учениці групи Пм-12 висловлюють велику подяку лекторам, а також адміністрації КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж імені Марії Шкарлетової» за надану можливість провести такий захід, зокрема, директору коледжу Брянцеву Олегу Миколайовичу та заступнику директора з виховної роботи Поєдинцевій Ларисі Леонідівні за безпосереднє проведення екскурсії.