Домашня сторінка » Новини » Екскурсія до Палацу культури імені В. І. Кошелєва

Екскурсія до Палацу культури імені В. І. Кошелєва

06 листопада 2018 року наші учні здійснили подорож-екскурсію до Палацу культури імені В. І. Кошелєва в рамках міських заходів, присвячених річниці з дня народження Віктора Івановича Кошелєва, у минулому директора Куп’янського ливарного заводу, почесного громадянина міста Куп’янськ.

Організатори заходу гостинно приймали відвідувачів. Учні ознайомились з історією розбудови селища Ківшарівка, ливарного заводу, яка була представлена фотовиставкою «Рідне селище в серці моєму» і супроводжувалась цікавою розповіддю екскурсовода. Познайомилися з представленими проектами «Майбутнє Ківшарівки». Пройшлись по всім куточкам великого палацу культури, відвідали спортивний, танцювальний зали та інші примішення. А наприкінці подорожі взяли участь у цікавій грі-квесті «Чи знаємо ми Ківшарівку?»