Домашня сторінка » Новини » “Голодомор – геноцид проти українського народу”

“Голодомор – геноцид проти українського народу”

У групі Пк-26 пройшов виховний захід до 88-х роковин Голодомору 1932-1933 років на тему «Голодомор – геноцид проти українського народу». Здобувачі освіти Остапенко Станіслав, Руквуд Діана, Волжина Олена, Бабенко Людмила, Трембак Діана підготували історичну довідку про ті страшні часи.

Вражаючою була інформація про долю дітей в часи Голодомору. До уваги здобувачів освіти було представлено розповіді про долі тих, на чиє дитинство випали такі страшні випробування. Відеоматеріали, представлені на розгляд учнів, вразили їх своєю правдивістю.

У ході цікавої дискусії, що стала підсумком виховного заходу, учні зробили висновок, що моральним обов’язком держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – пам’ятати про кожного, хто загинув від голоду, і передати пам’ять про цю трагедію.