Домашня сторінка » Новини » “Імена солдат на повірці”

“Імена солдат на повірці”

15 лютого 1989 року із Демократичної республіки Афганістан були виведені останні воїни радянського контингенту, які були в цій країні та брали участь у бойових діях проти формування збройної опозиції. Для наших хлопців «Афганська війна» була завершена.
12.02.2021 року за сприянням громадської організації інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія» під керівництвом голови правління Писаренко Тетяни Григорівни було організовано і проведено урочистий захід «Імена солдат на повірці», присвячений нашим землякам, які проходили службу в Афганістані, за статистикою із Куп’янщини було призвано 376 чоловік.
На зустріч із афганцями було запрошено учнів ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти». Учнівська молодь збагатила свій світогляд про події тих років.
Увазі присутніх було представлено рядових солдат, наших земляків, які поділилися спогадами із молоддю та побажали підростаючому поколінню бути гідними своїх батьків і дідів.
Захід пройшов у дружній, урочистій атмосфері: цікаві виступи, насичена концертна програма, не залишили байдужими молодь нашого освітнього закладу.