Домашня сторінка » Новини » Інтернет-олімпіада з інформатики

Інтернет-олімпіада з інформатики

Інтернет-олімпіади від проекту «На Урок» — цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань для викладача. Тому десятеро першокурсників виявили бажання спробувати свої сили та перевірити знання з предмета “Інформатика” і  08.11.2019  взяли участь у цьому заході.

Для учнів були приготовлені цікаві різнотипні та інтерактивні завдання, розроблені методистами відповідно до навчальної програми, для виконання яких було відведено 40 хвилин. Викладачі-організатори отримали подяки в електронному вигляді.

Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу.

Кожен учасник отримав електронні сертифікати про участь. Переможець нагороджений дипломом ІІІ ступеня  всеукраїнського рівня.

1 Зарва Едуард Пк-25 Диплом ІІІ ступеня
2 Хиценко Владислав Ст-37 Сертифікат учасника