Домашня сторінка » Новини » Клейн Олексій – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Верстатник широкого профілю”

Клейн Олексій – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Верстатник широкого профілю”

17 вересня 2020 року у місті Ізюм на базі Державного навчального закладу «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році з професії «Верстатник широкого профілю». Наш заклад освіти на конкурсі представляв учень групи Ст-36 Клейн Олексій.

Конкурс проходив у три етапи. Теоретичний тур (тестування на ПК) передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія верстатних робіт», «Матеріалознавство», «Допуски та технічні вимірювання», «Технічне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці». Конкурсанти виконували тестові завдання, які включали в себе 60 питань з чотирма варіантами відповіді, одна з яких – правильна.

Практичний тур складався з виконання практичних завдань на токарному та фрезерному верстатах з дотриманням розмірів згідно з кресленням. Конкурсанти виготовляли деталь «Корпус» і виконували обробку деталі «Молоток».

За результатами виконаних завдань Клейн Олексій набрав найбільшу кількість балів та виборов І місце серед учасників конкурсу. Олексій нагороджений медаллю за перше місце, дипломом І ступеня та сертифікатом учасника II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів П(ПТ)О у 2020 році з професії «Верстатник широкого профілю».

Підготували переможця конкурсу майстер виробничого навчання Лукашов Олександр Вікторович та викладач спеціальних дисциплін Ткаченко Віктор Вікторович.

Вітаємо з перемогою!