Домашня сторінка » Новини » “Коли стають до зброї діти – народ цей не перемогти!”

“Коли стають до зброї діти – народ цей не перемогти!”

Так висловився про бій під Крутами поет Микола Луків. 29 січня 1918 року – це пам’ятна, однак трагічна для України подія – п’ятигодинний бій між 4-тисячним підрозділом Червоної гвардії та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

Саме про цю славетну й трагічну сторінку нашої історії йшлося на виховній годині в групі Пк-23 (майстер в/н Грибовода Наталія Іванівна, класний керівник Чіркіна Валентина Олександрівна). Учні розповідали про своїх однолітків, які загинули у бою за рідну землю. Бою, який обріс легендами. І, попри поразку, став прикладом мужності та відваги для українського народу.