Домашня сторінка » Новини » Концерт до Дня Перемоги у Куп’янському психоневрологічному інтернаті

Концерт до Дня Перемоги у Куп’янському психоневрологічному інтернаті

В рамках співпраці з Товариством Червоного Хреста було проведено захід до Дня Перемоги у Куп’янському психоневрологічному інтернаті. ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” з даним закладом поєднують давні стосунки, тому мешканці інтернату чекали на нас.

Наші учні, члени волонтерського руху, театрального, вокального та хореографічного гуртків, підготували святковий концерт. До складу творчого колективу ввійшли: Клейн Олексій, Кришталь Олексій, Філонова Єлизавета, Шайдурова Аліна, Ляшенко Тетяна, Бурцева Олена, Єфімов Андрій, Потапов Максим, Ляшенко Ірина, Короткевич Марина, Зігуля Вікторія, Кудрявець Вікторія, Удовік Владислава, відео-оператор  – Рустам Кадіров.

Декілька мешканців інтернату – колишні учасники трудового фронту. Під час всього концерту вони слухали наші пісні зі сльозами на очах, бо в них і досі болять душевні рани, коли вони згадують ті страшні часи.

Атмосфера зустрічі була приємною та дружньою. Мешканці закладу  від усієї душі подякували за концерт та запросили на чай із цукерками. Окрему вдячність висловили керівникам творчих гуртків Прокопенко Ользі  Станиславівні, Тястовій Світлані Володимирівні та майстру виробничого навчання  Кошелевій Гелені Геннадіївні, які підготували концертну програму нашого колективу.

Учениця групи Пм-11 Удовік Владислава