Домашня сторінка » Новини » Конкурс фахової майстерності з професій сільськогосподарського виробництва

Конкурс фахової майстерності з професій сільськогосподарського виробництва

29 листопада 2018 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» був проведений конкурс фахової майстерності з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки» серед учнів ІІ-ІІІ курсів.

Учні повинні були виконати теоретичні та практичні завдання. Вони розв’язували тести, які включали питання з предметів: «Сільськогосподарські машини», «Агротехнологія», «Технічне обслуговування», «Трактори». Метою практичних завдань було: перевірити рівень знань учнів з уміння користуватися контрольно-вимірювальними приладами, завдання з регулювання різних вузлів трактора. Всі завдання були успішно виконані конкурсантами.

Місця розподілилися таким чином:

І місце – Шевченко Максим (Тр-60С);

ІІ місце – Наконечний Володимир (Тр-60С), Наконечний Дмитро (Тр-59С);

ІІІ місце – Пізов Дмитро (Тр-59С).

Вітаємо переможців конкурсу!