Домашня сторінка » Новини » “Традиції косоплетіння”. Конкурс за участю учнів-перукарів

“Традиції косоплетіння”. Конкурс за участю учнів-перукарів

З давніх давен вважалося, що дівоча коса – це символ дівочої честі, працьовитості, охайності, одна з найголовніших ознак дівочої краси. Вона служить для накопичення життєвих сил, необхідних для здоров’я і духовного розвитку.

Конкурс «Традиції косоплетіння» пройшов як профорієнтаційний захід у межах щорічного селищного заходу «Великодні передзвони», який відбувся  у Палаці культури ім. В. І. Кошелєва.

Учениця ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Удовік Владислава (гр. Пм-11) розповіла присутнім, що коса є самим простим і розповсюдженим видом зачіски. Завдяки різноманітним способам плетіння, коси користуються великим попитом. Охайно заплетене волосся – зручна зачіска в повсякденному житті, актуальна в офісній обстановці і  вишукана  на урочистостях. За багато років ця зачіска змінилась на  краще.

Учасниці конкурсу виконали різноманітні види косоплетіння, які підійдуть для жінок будь-якого віку як повсякденні, так і святкові.

Дівчата-моделі із задоволенням продемонстрували зачіски, які створили учні нашого навчального закладу, а саме:

• група Пм-10: Редя Віталіна, Петько Аліна, Макух Руслана, Кочетова Ірина;
  • група Пм-11: Пелюстка Вікторія, Євдокієнко Кристина, Кудрявець Вікторія, Конченко Марина;
  • група Пм-12: Волкова Анастасія, Ківшар Дар’я.

До конкурсу учнів готували майстри виробничого навчання Удовік І. В., Кошелева Г. Г., Шевченко Л. В., Артеменко Л. С.