Домівка » Конкурси фахової майстерності

Конкурси фахової майстерності

Щорічно учні ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” беруть участь у загальноучилищних та обласних конкурсах фахової майстерності.

2017/2018 навчальний рік:
Підсумки конкурсу фахової майстерності серед учнів
 з професії  “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

09 листопада 2017 року відбувся загальноучилищний конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед учнів 2 – 3 курсів навчальних груп ТР-46С, ТР-57С, ТР-58С, ТР-59С.

Конкурс складався з двох етапів: теоретичного і практичного. На першому етапі учні виконали тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Агротехнологія». Після проведення інструктажу з охорони праці учасники показали свої знання в практичному турі, який полягав в регулюванні  плугу ПЛН-3.35 на задану глибину оранки, теплового зазору клапанів двигуна СМД-60, встановленні запалювання пускового двигуна ПД-10У.

За результатами підсумкового протоколу члени журі в складі старшого майстра Насоненка С. І., майстрів виробничого навчання Дворецького П. М., Казачкова С. О., Шарбурга В. В., викладача Солонини О. П. привітали переможців конкурсу. Ними стали:

І місце –    Пізов Дмитро, учень групи ТР-59С;

ІІ місце –  Наконечний Дмитро, учень групи ТР-59С,

Чугай Микита, учень групи ТР-57С;

ІІІ місце – Ільчук Євгеній, учень групи ТР-57С.

2016/2017 навчальний рік:

Підсумки участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Перукар (перукар-модельєр)”

19.04.2017 року в м. Харкові відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Перукар (перукар-модельєр)».

Конкурс складався із теоретичного та практичного турів. Учасники конкурсу виконували вечірню фантазійну зачіску з елементами плетіння відповідно до модних тенденцій.

ВПУ №27 представляла учениця групи Пм-10 Кочетова Ірина. В якості моделі була учениця групи Пм-11 Пелюстка Вікторія. Під час оцінювання члени журі враховували: дизайн, композицію, складність роботи, чистоту та техніку виконання зачіски, відповідність модним тенденціям.

За результатами оцінювання учениця ВПУ № 27 Кочетова Ірина посіла І місце. Підготували наших учениць до конкурсу викладач спецтехнології Шариш Ніна Володимирівна та майстер виробничого навчання Шевченко Лідія Василівна.

Вітаємо представників нашого навчального закладу з досягненням такого високого результату!