Домашня сторінка » Конкурси фахової майстерності

Конкурси фахової майстерності

 

Щорічно учні ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” беруть участь у загальноучилищних та обласних конкурсах фахової майстерності.

 

   
2020/2021 навчальний рік:

Клейн Олексій – переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів П(ПТ)О з професії “Верстатник широкого профілю”

21 квітня 2021 року підведено підсумки ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів П(ПТ)О у 2021 році з професії «ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ».
🥈 ІІ місце – КЛЕЙН ОЛЕКСІЙ, здобувач освіти ДНЗ «КУП’ЯНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ».
ВІТАЄМО переможця Конкурсу і педагогічний колектив, який підготував такого фахівця! 🎉
ОЛЕКСІЮ, нехай ця перемога буде не останньою, а лише однією із багатьох!

Журавська Єлизавета – призерка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

18 вересня 2020 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності у 2020 році з професії «Перукар (перукар-модельєр)». Від нашого освітнього закладу в конкурсі брала участь учениця групи Пм-13 Журавська Єлизавета. Моделлю виступила учениця групи Пм-14 Концевич Ольга.

Конкурс складався з двох етапів: теоретичного та практичного. Теоретичний етап включав в себе питання з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Санітарія та гігієна», «Охорона праці». Ліза отримала 26 балів з 30 і це був найкращий результат на конкурсі.

Другий етап складався з практичного завдання – зачіска «Ретро 60-х років» з сучасними елементами. За результатами загального оцінювання журі Журавська Єлизавета посіла ІІІ призове місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеню й бронзовою медаллю.

Вітаємо нашу призерку та висловлюємо щиру подяку колективу педагогічних працівників професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», що взяли участь у підготовці до конкурсу!

Клейн Олексій – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Верстатник широкого профілю”

17 вересня 2020 року у місті Ізюм на базі Державного навчального закладу «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році з професії «Верстатник широкого профілю». Наш заклад освіти на конкурсі представляв учень групи Ст-36 Клейн Олексій.

Конкурс проходив у три етапи. Теоретичний тур (тестування на ПК) передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія верстатних робіт», «Матеріалознавство», «Допуски та технічні вимірювання», «Технічне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці». Конкурсанти виконували тестові завдання, які включали в себе 60 питань з чотирма варіантами відповіді, одна з яких – правильна.

Практичний тур складався з виконання практичних завдань на токарному та фрезерному верстатах з дотриманням розмірів згідно з кресленням. Конкурсанти виготовляли деталь «Корпус» і виконували обробку деталі «Молоток».

За результатами виконаних завдань Клейн Олексій набрав найбільшу кількість балів та виборов І місце серед учасників конкурсу. Олексій нагороджений медаллю за перше місце, дипломом І ступеню та сертифікатом учасника II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів П(ПТ)О у 2020 році з професії «Верстатник широкого профілю».

Підготували переможця конкурсу майстер виробничого навчання Лукашов Олександр Вікторович та викладач спеціальних дисциплін Ткаченко Віктор Вікторович.

Вітаємо з перемогою!

2019/2020 навчальний рік:

Участь у I Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Токарні роботи»

21.11.2019 року учень нашого закладу освіти Бабич Руслан (Тс-25) взяв участь у I (відбірковому етапі) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Токарні роботи», який відбувся на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Руслан виконав роботу на високому професійному рівні за усіма модулями згідно з умовами Конкурсу і був нагороджений Сертифікатом учасника.

Участь у I Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Слюсарні роботи»

12.11.2019 року учень нашого закладу освіти Анопрієнко Микита (Ас-18) взяв участь у I (відбірковому етапі) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Слюсарні роботи», який відбувся на базі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №3 м. Харкова».

Микита виконав роботу на високому професійному рівні за усіма модулями згідно з умовами Конкурсу і був нагороджений Сертифікатом учасника.

2018/2019 навчальний рік:
Підсумки конкурсу професійної майстерності серед учнів Центру

Протягом листопада-грудня 2018 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведено конкурси професійної майстерності з професій: «Верстатник широкого профілю», «Електрозварник ручного зварювання», «Електромонтер  з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар», «Маляр», «Перукар», «Продавець продовольчих товарів», «Слюсар з ремонту автомобіля», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Кращих результатів за підсумками конкурсів професійної майстерності досягли учні:

– з професії «Верстатник широкого профілю»:

І місце – Рябуха Олександр (Ст-35), ІІ місце – Тітенко Антон (Тс-24), ІІІ місце – Бабич Руслан (Тс-25);

– з професії «Електрозварник ручного зварювання»:

І місце – Тучак Михайло (Ес-26), ІІ місце – Шилов Валерій (Ес-26), ІІІ місце – Бєлко Сергій (Ес-26);

– з професії «Електромонтер  з ремонту та обслуговування електроустаткування»:

І місце – Сірий В’ячеслав (Ес-27), Лось Андрій (Ес-27), ІІІ місце – Лебеденко Костянтин (Ес-27), Стичних Данило (Ес-27);

– з професії «Кухар»:

І місце – Смолянюк Валентина (Пкт-5), Григорова Марина (Пк-21), ІІ місце – Гетманчук Анна (Пк-21), Орос Карина (Пк-22), ІІІ місце – Рябчук Тетяна (Пкт-5), Дрогіна Олена (Пк-22);

– з професії «Маляр»:

І місце – Фомічов Сергій (ШЛМ-11), ІІ місце – Калінін  Дмитро (ШЛМ-11);

– з професії «Перукар»:

І місце – Кудрявець Вікторія (Пм-11), ІІ місце -Пелюстка Вікторія (Пм-11), ІІІ місце – Вʼязовська Марія (Пм-12);

– з професії «Продавець продовольчих товарів»:

І місце – Комякова Аліна (Пр-22), ІІ місце – Бернацька Надія (Пр-22), ІІІ місце – Півньова Каріна (Пр-22), Корсакова Ганна (Пр-22);

– з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»:

І місце – Гусєв Данило  (Ас-17), ІІ місце – Кадіров Рустам (Ас-17), ІІІ місце – Кирилов Іван (Ас-18);

– з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»:

І місце – Шевченко Максим (Тр-60С), ІІ місце – Наконечний Володимир (Тр-60С), Наконечний Дмитро (Тр-59С), ІІІ місце – Пізов Дмитро (Тр-59С).

2017/2018 навчальний рік:
Підсумки конкурсу професійної майстерності серед учнів 
 з професії  “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

09 листопада 2017 року відбувся загальноучилищний конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед учнів 2 – 3 курсів навчальних груп ТР-46С, ТР-57С, ТР-58С, ТР-59С.

Конкурс складався з двох етапів: теоретичного і практичного. На першому етапі учні виконали тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Агротехнологія». Після проведення інструктажу з охорони праці учасники показали свої знання в практичному турі, який полягав в регулюванні  плугу ПЛН-3.35 на задану глибину оранки, теплового зазору клапанів двигуна СМД-60, встановленні запалювання пускового двигуна ПД-10У.

За результатами підсумкового протоколу члени журі в складі старшого майстра Насоненка С. І., майстрів виробничого навчання Дворецького П. М., Казачкова С. О., Шарбурга В. В., викладача Солонини О. П. привітали переможців конкурсу. Ними стали:

І місце –    Пізов Дмитро, учень групи ТР-59С;

ІІ місце –  Наконечний Дмитро, учень групи ТР-59С,

                    Чугай Микита, учень групи ТР-57С;

ІІІ місце – Ільчук Євгеній, учень групи ТР-57С.

2016/2017 навчальний рік:

Підсумки участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Перукар (перукар-модельєр)”

19.04.2017 року в м. Харкові відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Перукар (перукар-модельєр)». 

Конкурс складався із теоретичного та практичного турів. Учасники конкурсу виконували вечірню фантазійну зачіску з елементами плетіння відповідно до модних тенденцій.

ВПУ №27 представляла учениця групи Пм-10 Кочетова Ірина. В якості моделі була учениця групи Пм-11 Пелюстка Вікторія. Під час оцінювання члени журі враховували: дизайн, композицію, складність роботи, чистоту та техніку виконання зачіски, відповідність модним тенденціям.

За результатами оцінювання учениця ВПУ № 27 Кочетова Ірина посіла І місце. Підготували наших учениць до конкурсу викладач спецтехнології Шариш Ніна Володимирівна та майстер виробничого навчання Шевченко Лідія Василівна.

Вітаємо представників нашого навчального закладу з досягненням такого високого результату!