Домашня сторінка » Новини » “Козацькому роду – нема переводу”

“Козацькому роду – нема переводу”

Ми роду козацького діти,

Ми любимо сонце і квіти.

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт.

16 жовтня 2019 року в гуртожитку ДНЗ «Куп’янський РЦПО»  з нагоди дня  Захисника України був проведений виховний захід «Козацькому роду – нема переводу», в ході якого мешканці гуртожитку пригадали історію виникнення українського козацтва, видатних гетьманів того часу, побут та традиції козаків.

Козацькі розваги проводилися між командами учнів груп Зв-2 та Тр-62С. Під час змагання учасники показали свою силу, розум, спритність. Своїми талантами хлопці довели, що гідні носити високе звання «Козак».

В підготовці та проведені заходу брали участь учні: Шинкаренко Олександр, Часовських Владислав, Яловега Данило (Зв-2), Мікулець Володимир, Коломійцев Андрій, Сімйонов Костянтин (Тр-62С), Ляшенко Тетяна, Трегуб Анна, Колесник Руслан, Міщенко Данило (Пк-22), Мишкіна Світлана (Пмт-11), Кравченко Юлія (Пм-14), Сиромятнікова Ганна, Трущ Ангеліна, Бовдун Віолета (Пм-13), Замерчук Ілля (Ас-18), Акименко Тетяна (Пм-12).