Домашня сторінка » Новини » “Козацькому роду – нема переводу”

“Козацькому роду – нема переводу”

Ми – роду козацького діти,

Землі української цвіт!

20 жовтня 2021 року у гуртожитку ДНЗ «Куп’янський РЦПО» відбувся спортивно-тематичний захід, присвячений Дню захисників та захисниць України – «Козацькі розваги».

Участь у змаганні брали 3 команди козаків. Це учні: гр.Тр-64С  Кашин Михайло,  Харцизов Владислав; гр. Пк-27 Веденьєв Богдан, Погребняк Ярослав;  гр.Зв-4 Фоменко Кирило, Мальцев Микола; гр.Тз-2 Хухрянський Дмитро, Кам’янецький Олексій.

Музичний супровід, оформлення зали, різноманітні види конкурсів підготувли та провели: Концевич Ольга, Базаєва Тетьяна, Теплиньска Ліда, гр. Пм-14; Кривонос Микита, гр.ЗВ-4; Островерх Валерія, гр. Пк-27; Козюкін Костянтин, Зв-2; Кривошеєв Євген, Рибалка Давид, гр. Зв-3; Сиром’ятнікова Юліанна, Соловей Марина, гр. Пм-16.

Змагання серед юних козаків пройшли у дружній, веселій атмосфері. Усі учасники свята отримали призи-солодощі та смаколики. Учасники та глядачі заходу чітко усвідомили, що «Україна буде доти – доки будуть козаки!»