Домашня сторінка » Новини » Крок у доросле життя

Крок у доросле життя

Учні групи ПМТ-11 (майстер виробничого навчання Удовік Ірина Володимирівна) завершили навчання та успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію, яка складалася з двох етапів: виконання зачіски та виконання манікюру згідно обраної теми.

ДКА проводилася державною кваліфікаційною комісією, яка розглянула підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання ними пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання детальної програми виробничої практики, висновки роботодавців і виробничі характеристики та наряди на пробні кваліфікаційні роботи.

Випускники, а завтра вже кваліфіковані спеціалісти, показали свої знання та вміння, які здобули в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Щиро бажаємо випускникам реалізації самих сміливих задумів і творчих планів, особистих перемог, а знання та вміння, отримані у нашому закладі, неодмінно стануть запорукою досягнення вершин професійної майстерності.