Домашня сторінка » Новини » Майстер-клас від «Кушай суши»

Майстер-клас від «Кушай суши»

24 жовтня для учнів групи Пк-25 запам’ятається не як звичайний похмурий осінній день, а як цікавий урок виробничого навчання на базі першого сімейного кафе «Кушай суши». Учнів гостинно зустрів колектив кафе на чолі з Жорник Юлією Петрівною. Було проведено екскурсію по закладу, презентовано нове технологічне обладнання, креативний дизайн, нові підходи до роботи з клієнтами. А особливо сподобався майбутнім кухарям дивовижний майстер-клас з приготування ролів.

Приємно було зустріти в цьому сучасному закладі випускників нашого Центру – Діонато Ірину та Сокол Анастасію, а вони, в свою чергу, з радістю ділилися своїми знаннями та досвідом.

Важливо, що в наш доволі складний час всі витрати по проведенню майстер-класу кафе взяло на себе, за що висловлюємо щиру вдячність від дітей, батьків та педагогічного колективу.