Домашня сторінка » Новини » Майстерність по секрету

Майстерність по секрету

Постижерні вироби застосовуються у перукарській справі здавна. Сьогодні ж ви можете їх побачити не тільки на театральній та естрадній сценах, демонстраціях і конкурсах, у вітринах магазинів, а й у повсякденному житті сучасної людини.

Прикраси, клеєні з волосся, постижерні доповнення до зачісок забезпечують утілення найфантастичніших задумів модельєрів, досягнення несподіваних зорових ефектів, посилюють естетичність сприйняття зачісок як витворів мистецтва. Уміння та навички виготовлення й використання виробів з волосся потрібні кожному перукарю – від початківця до досвідченого фахівця.

Мистецтво виготовлення постижерних виробів було відомо небагатьом і передавалось від батька до сина як скарб і велика цінність. А майстри виробничого навчання нашого закладу Кошелева Гелена Геннадіївна, Удовік Ірина Володимирівна разом з викладачем Шариш Ніною Володимирівною навчають цьому мистецтву безкоштовно під час гурткової роботи. І не тільки робити окремі вироби, а й моделювати за їх допомогою креативні сучасні зачіски. Перегляньте фотоматеріали та переконайтеся в цьому самі!