Домашня сторінка » Новини » “Ми – патріоти України”

“Ми – патріоти України”

Завершився VI щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс “Ми – патріоти України”, організатором якого став “Шкільний портал”.

Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з цікавинками та досягненнями, організатори вирішили запровадити національно-патріотичний конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина – велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

Цього року Конкурс відбувся під гаслом: “Чи знаєш ти землю, на якій живеш?”

В Конкурсі взяли участь 9 учнів нашого закладу освіти. Куратором заходу виступив викладач Кузніченко Андрій Олександрович. Всі конкурсанти успішно справилися із завданнями і посіли такі місця:

1 місце: Семерак Анастасія (Пм-15), Зарва Едуард (Пк-25);

2 місце: Жуков Денис (Тр-63С), Кривда Іван (Тр-63С), Макоткіна Анастасія (Пм-15), Остапенко Станіслав (Пк-26), Русо Дар’я (Пм-15), Дерев’янко Антон (Тр-63С), Антименюк Анастасія (Пм-15).