Домашня сторінка » Новини » Наша команда – чемпіон Куп’янська з легкої атлетики

Наша команда – чемпіон Куп’янська з легкої атлетики

09 жовтня 2018 року на стадіоні ДЮСШ «Металург» смт. Ківшарівка відбулися змагання з легкої атлетики за програмою Спартакіади серед учнівської та студентської молоді міста Куп’янськ. У змаганнях взяли участь три команди: ДНЗ «Куп’янський РЦПО», Медичного коледжу ім. М. С. Шкарлетової та Куп’янського автотранспортного коледжу. Кожна з команд складалася з 12 учнів (6 юнаків, 6 дівчат). До програми змагань входили наступні види: біг на 60 м, біг на 100 м, стрибки у довжину з розбігу, метання малого м’яча на дальність, естафета 4 х 100 м.

Змагання проходили в дружній та водночас напруженій обстановці. Жодна команда не хотіла поступатися у результаті. Наші хлопці та дівчата здобули перемогу в підсумку 6 видів.

І місце – біг на 100 м Мілліончіков Владислав (Тр-59С)

Сірий В’ячеслав (Ес-27)

І місце – стрибки у довжину з розбігу Петраченко Олена (Пм-11)

Сірий В’ячеслав (Ес-27)

І місце – естафета 4 х 100 м Бабич Руслан (Тс-25)

Тітенко Антон (Тс-24)

Розторгуєв Владислав (Ас-17)

Нікольніков Іван (Ес-27)

Змагання видалися дуже насиченими та результативними. Учасники змагань отримали багато позитивних емоцій. Наша команда була нагороджена кубком за І місце та грамотою. Друге місце зайняла команда Куп’янського медичного коледжу ім. М. С. Шкарлетової, ІІІ місце посіла команда Куп’янського автотранспортного коледжу.