Домашня сторінка » Новини » Наша команда – переможець міських змагань з футболу!

Наша команда – переможець міських змагань з футболу!

24.10.2019 року на базі стадіону «Спартак» м. Куп’янськ відбулися змагання з футболу за програмою міської Спартакіади з видів спорту серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів автотранспортного та медичного коледжів.

Команду ДНЗ «Куп’янський РЦПО» представляли учні: Ващеня Микита (Ст-36), Коваленко Руслан (Ас-18), Бабич Руслан (Тс-25), Костенко Денис (Пк-25), Лобода Ігор (Зв-1), Гармаш Михайло (Ст-36), Бєлов Олександр (Ст-35), Дубина Кирило (Ес-28), Євтухов Олексій (Ес-28), Пушкін Максим (Зв-1).

Всі учасники змагань демонстрували професійну гру, бажання перемогти.

За підсумками турніру місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце посіла команда Куп’янського медичного коледжу ім. М. С. Шкарлетової, ІІ місце – Куп’янського автотранспортного коледжу, переможцем стала команда ДНЗ «Куп’янський РЦПО».

Кращий воротар турніру – Коваленко Руслан.

Кращий бомбардир турніру – Євтухов Олексій.