Домашня сторінка » Новини » Наші учениці – дипломанти Вікторини з історії сучасного суспільно-культурного розвитку українсько-німецьких відносин

Учениці групи Пм-11 ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” взяли участь у заходах Українсько-німецького року мов 2017/2018, який відбувся згідно з рішенням міністрів закордонних справ двох країн, прийнятим у 2016 році, щоб через 25 років після налагодження дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру і дружбу між Німеччиною та Україною, а також зміцнити й розбудувати співпрацю у культурно-освітній сфері.

Бальбух Тамара та Удовік Владислава нагороджені дипломами Харківського державного будинку художньої та технічної творчості за ІІІ місце у Вікторині з історії сучасного суспільно-культурного розвитку українсько-німецьких відносин.

Вітаємо наших дипломантів і бажаємо подальших успіхів у навчанні!