Домашня сторінка » Новини » Наші учні в Київському національному університеті культури і мистецтв

Наші учні в Київському національному університеті культури і мистецтв

Традиційно в кінці грудня учні – випускники ДНЗ «Куп’янський РЦПО» відвідують День відкритих дверей в Київському національному університеті культури і мистецтв. Цей рік не став виключенням. Випускники груп перукарів та кухарів разом з майстрами виробничого навчання Удовік Іриною Володимирівною та Дьоміною Ліною Олександрівною радо відгукнулись на запрошення ректорату універститету.

Теплий прийом, захоплюючі екскурсії-презентації на кожній кафедрі університету, спілкування з ректором відомого вишу – Поплавським Михайлом Михайловичем, ознайомлення з особливостями навчання, умовами прийому-2020 – все це залишило незабутні враження в кожного відвідувача заходу.