Домашня сторінка » Новини » Наші ветерани

Наші ветерани

Доброю традицією в нашому освітньому закладі стало вшанування ветеранів праці – людей, що багато років свого життя вкладали сили і душу в розбудову училища. Однією з них є Фоменко Ольга Петрівна, яка у жовтні цього року буде відзначати свій 90-річний ювілей.

У гості до Ольги Петрівни зі словами подяки та подарунками завітали директор ДНЗ « Куп’янський РЦПО» Валерій Анатолійович Кравцов та представники профспілкового комітету – Лариса Юріївна Хаустова і Юрій Антонович Лежнюк.

Привітна і відверта жінка із задоволенням спілкувалася з гостями: розповідала про життя, згадувала роки роботи в училищі та своїх колег.

Символом спадкоємності поколінь стало фото на згадку.

Шановна Ольго Петрівно!

Від імені колективу ДНЗ «Куп’янський РЦПО» бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного спокою, світлих сподівань та добрих очікувань від кожного нового дня!

Завідувач бібліотеки Хаустова Л. Ю.