Домашня сторінка » Новини » Настільний теніс – заключний вид змагань міської Спартакіади

Настільний теніс – заключний вид змагань міської Спартакіади

11 лютого 2020 року у смт. Ківшарівка на базі ДЮСШ «Металург» відбувся заключний вид змагань – першість з настільного тенісу – за програмою міської Спартакіади серед учнівської та студентської молоді 2019/2020 навчального року «Спорт протягом життя», в якому взяли участь команди трьох закладів освіти міста Куп’янська: Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», Куп’янського медичного коледжу імені М. С. Шкарлетової та Куп’янського автотранспортного коледжу. Змагання проводились по коловій системі.

Учасники змагань показали високу майстерність та жагу до перемоги. Хлопці та дівчата дружньо підтримували один одного. Змагання проходили в теплій та водночас запеклій атмосфері.

Призові місця розподілилися наступним чином: чемпіоном стала команда Куп’янського медичного коледжу ім. М. С. Шкарлетової, друге місце посіла команда команда ДНЗ «Куп’янський РЦПО», третє – Куп’янського автотранспортного коледжу.

Команду нашого закладу освіти представляли: Шляхов Нікіта (Ст-35), Мішин Денис (Тр-60С), Бражникова Ірина (Пм-12).

Шляхов Нікіта посів І місце по першій ракетці, Мішин Денис – ІІІ місце по другій ракетці, Бражникова Ірина – ІІ місце у жіночому заліку.

Вітаємо переможців та учасників змагань!