Домашня сторінка » Новини » Новини тижня у ТВСВ ДНЗ “Куп’янський РЦПО”

Новини тижня у ТВСВ ДНЗ “Куп’янський РЦПО”

Цікавим і багатим на знаменні дати і свята видався тиждень у Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні ДНЗ «Куп’янський РЦПО».

14 лютого на честь свята усіх закоханих – Дня Святого Валентина – у гуртожитку пройшла розважальна конкурсна програма, яку підготувала і провела вихователь Барибіна Таїсія Василівна. Учні залюбки брали участь у конкурсах «Знайомство», «Склади розбите серце», «Я подарую тобі зірку», «Найсмачніше свято», «Закохані макарони», «Злагоджена робота». Під час веселого свята кожен присутній шукав відповіді на споконвічні питання: А чи вміємо ми кохати? Закоханість – це щастя чи важкий тягар?

15 лютого на тематичну лінійку «Герої поруч з нами», присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до відділення завітали учасники Афганської війни 1979-1989 років – Пушкарьов Валерій Віталійович та Кричківський Василь Михайлович. Усі присутні слухали про героїчні і сумні події «чужої війни», пом’янули хвилиною мовчання усіх загиблих в горах Афганістану.

Бібліотекар Коваль Вікторія Вікторівна оформила книжкову виставку «Афганістан болить в моїй душі».

В усіх навчальних групах під час виховних годин пройшли інформаційні хвилини «Афганістан… Афганістан…». Здобувачі освіти переглянули відео «Час і досі не загоїв ран».

Заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, мали мету донести до сердець учнів основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорстокість.

16 лютого вперше країна відзначала День єднання, свято, запроваджене Указом Президента України від 14 лютого 2022 року. На честь Дня єднання здобувачі освіти відділення взяли участь у флешмобі, під час якого підняли Державний Прапор та виконали Державний Гімн України.

У бібліотеці була оформлена ілюстративно-книжкову виставку «Україна – моя Батьківщина від Карпат до Донецьких степів!»

18 лютого Шило Олександр Федорович, викладач предмета «Захист України», на честь Дня єднання організував і провів зустріч здобувачів освіти із захисниками України – начальником ІІІ відділу Куп’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Усовим Андрієм Вікторовичем та оператором відділення рекрутингу та комплектування старшим солдатом Єлагіною Наталією Анатоліївною.

Гаврилейченко Валентина Миколаївна, викладач спецдисциплін, організувала і провела «круглий стіл» «День єднання України».

На честь дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 17 лютого в навчальних групах пройшли інформаційні хвилини та години спілкування «Подвиг Героїв Небесної Сотні». Здобувачі освіти переглянули відеофільм «Україна: заради майбутнього».

Проведені патріотичні виховні заходи сприяли консолідації педагогічних працівників та здобувачів освіти відділення разом з усім суспільством навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України, забезпечення медіаграмотності з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу, посиленню єдності держави.

Бібліотекар Вікторія Коваль