Домашня сторінка » Новини » Новорічні дива

Новорічні дива

Чим пахне зима?.. Дивом!.. Адже в ній все казково! І діти, і дорослі з нетерпінням чекають на новорічні свята та сподіваються на диво.

А у ДНЗ «Куп’янський РЦПО» напередодні зимових канікул відбулося справжнє новорічне диво: виставка композицій із природного матеріалу та колаж стіннівок, присвячених новому володарю 2021 року – металевому бику.

Яскраві, видовищні поробки, виконані із різноманітного матеріалу, не залишили байдужими нікого. Учням, котрі виконували дані композиції, вдалося передати атмосферу свята та новорічного дива.

Найкращі роботи були представлені учнями наступних груп: Зв-2, Тз-1, Пк-23, Пкт-6, Тр-61С, Пмт-12, Зв-1, Пк-26.

Новорічні стіннівки вітали всіх присутніх у закладі, підіймаючи настрій та наближаючи свято розмаїттям кольорів та привітань.

Найкращі стіннівки-вітання виконали учні із наступних навчальних груп: Зв-3, Пм-14, Зв-2, Пк-25, Тз-1, Пк-23, Пк-24, Пк-26, Пм-15, Пкт-6, Ст-37, Тр-63С.