Домашня сторінка » Новини » Новорічні свята продовжуються

Новорічні свята продовжуються

26 грудня в актовій залі разом з танцювальним новорічним шоу учні ДНЗ «Куп’янський РЦПО» заздалегідь зарядилися новорічним настроєм!

Шоу «Новорічний майданс» – це змагання танцювальних команд. Змагання за мільйон позитивних емоцій, за дружбу, згуртованість творчого колективу.

Яскраві та неочікувані постановки у виконанні танцювальних команд порадували глядачів. В шоу взяли участь:

• команда «Новорічні мандаринки»: Заступенко Сніжана, Міщенко Данило (Пк-22), Бовдун Віолета, Сиромятнікова Анна (Пм-13);
  • команда «Суперсніжинки»: Назарова Анастасія, Усик Ольга, Ачкасова Валерія, Кудіна Юлія, Бабенко Єлизавета (Пмт-12);
  • команда «220 вольт»: Замерчук Ілля, Анопрієнко Микита (Ас-18), Шевченко Максим, Мішин Денис, Білоусов Богдан (Тр-60С), Смєла Богдана, Півньова Каріна (Пр-22), Ручка Карина (Пм-14), Колесник Руслан (Пк-22);
  • команда «Новорічні смайлики»: Стороженко Олег, Боров Ярослав, Василевський Олександр (Зв-1).

Танцювальні змагання весело і запально проводив позитивний дует ведучих: Кравченко Жанна (Пм-13) та Потапов Максим (Тр-61С).

Оскільки «Майданс» новорічний, то й журі було незвичайним. Дід Мороз – Шинкаренко Олександр (Зв-2), Снігуронька – Шайдурова Аліна (Пк-22), Новий рік – Акентьєв Олександр (Пк-24). Члени журі були приємно здивовані справжнім сузір’ям із талантів і зірок, й тим, що всі учні закладу співають і танцюють.

Вокалісти: Філонова Єлизавета (Пм-13), Коротка Вікторія (Пмт-12), Клейн Олексій, Кришталь Олексій (Ст-36), Пелих Єлизавета (Пк-23), Трегуб Анна, Орос Карина, Ляшенко Тетяна (Пк-22), Стребкова Наталія (Пм-14) підготували для глядачів чудові пісні та щиро вітали всіх з наступаючими новорічно-різдвяними святами!

Цікаві запальні танці, веселі жарти та чудові пісні залишили несподівані спогади про це свято назавжди!

Приємним сюрпризом для всіх учасників шоу стали солодкі подарунки від профспілкового комітету.

P.S.: Дякуємо усім, хто дивував своїми талантами! Дякуємо тим, хто їх підтримував!